Tunus İşi Yeşil Bebek Yeleği Yapılışı

Tunus İşi Yeşil Bebek Yeleği Yapılışı
30 Aralık 2018 tarihinde eklendi, 61 kez okundu.

Örgü işlerinde özellikle kullanılacak olan motifler değişeceği için bebek yeleği hazırlamak isteyenler farklı motifleri tercih edebilirler.

Geçmişten günümüze kadar tercih edilmiş birbirinden farklı örgü modelleri bulunmaktadır. Bebek yeleği hazırlamak isteyenler için Tunus işi yeşil bebek yeleği yapılışı birebir uygulama ile istediğiniz gibi modeli hazırlamanızı sağlamaktadır. Örgüye başlamadan önce gerekli malzemelerin hazırlanması gerekir. Daha sonrasında örgüye verilen ilmek sayısı ile başlanabilir. Düz modelleri sevenler için tercih edilecek seçenekler arasında yer almaktadır. Yeterli kalınlıkta iplik tercih edilmelidir.

Bebek Yeleği Modelleri

Bebekler için örgü işi yapmak isteyenler Tunus işi yeşil bebek yeleği modeli hazırlamak için ayrıntılı olarak verilen açıklama üzerinden uygulama yapabilirler. Farklı görünmesi nedeniyle tercih edilecek modellerden biridir. Kız ya da erkek bebekler için hazırlamak isteyenler uygun renkte ip kullanarak modeli hazırlayabilirler. Öncelikle arka kısmı için 64 zincir çekilerek bir ters bir düz örgü yapılır. İkinci sırada dersin üzerine düz gelecek şekilde uygulanmalıdır. Daha sonrasında koltuk altı kesilerek ön kısmına geçiliyor. Ön kısım 34 zincir ile hazırlanmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git