4 Şişle Bebek Patiği Yapımı

4 Şişle Bebek Patiği Yapımı
3 Kasım 2018 tarihinde eklendi, 156 kez okundu.

4 Şişle Bebek Patiği Yapımı

Geçmişten günümüze kadar bebek patiği üzerine birbirinden farklı modellerin oluşturulması kullanıcılar zevklerine uygun şekilde tercih yapmasını sağlamaktadır.

Dört şiş kullanılarak örgü örülmesi gerekmektedir. Son derece kullanışlı olması nedeniyle tercih edilmekte olan 4 şişle bebek patiği modeli hem erkek hem de kız bebekler için uygulanabilir. Son derece basit olması nedeniyle özellikle tercih edilmekte olan modeller arasında yer almaktadır. Aynı modelin farklı renk seçenekleriyle uygulanması kız ya da erkek bebekler için uygun hale gelmesini sağlamaktadır. Verilen ölçüler üzerinden uygulama yapılabileceği gibi büyütmek isteyenler ölçüleri belli oranda büyüterek daha büyük bir model oluşturabilirler.

4 Şişle Örülen Bebek Patiği

Dört şişle örülmekte olan modeli uygulamak isteyenlerin öncelikle gerekli malzemeleri tedarik etmeleri gerekir. Daha sonrasında düz örgü ile işleme başlamaktadır. Daha önce şiş örgü yapmamış olanlar için zorlayıcı olabiliyor. Bu nedenle özellikle modeli oluşturmak isteyenlerin bu konuda herhangi bir bilgiye sahip olmaması halinde verilen önerileri adım adım takip ederek uygulaması sağlanabilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git