Yılbaşında Hangi Kanalda Neler Var?

Yılbaşında Hangi Kanalda Neler Var?
28 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 165 kez okundu.

Yılbaşı TV ekranı evde yılbaşını geçirenlerin en çok merak ettiği konulardan biri. İşte kanal kanal yılbaşı ekranları:

TV8 yılbaşını O Ses Türkiye ünlüler özel bölümüyle karşılayacak. Pek çok ismin programa eşlik etmesi beklenirken, geceyede pek çok sürpriz ismin katılacağı görülüyor. Bunun yanında gün boyunca kanalda eğlence devam edecek. Niyazi Gül Dört Nala, Güldür Güldür Show gibi programlarıda yine yılbaşı gününde izleyebilirsiniz.

Star TV

Star TV yılbaşına bir gazino konseptiyle girecek. Bu gazinoda Ümit Besen, İrem Derici, Sibel Can, Buray, Koray Avcı gibi isimleri görmemiz mümkün olacak. 23’de başlayacak programın hemen öncesinde TV’de ilk kez olarak Sen Sağ Ben Selamet ekranlara gelecek.

Kanal D

Kanal D ilk olarak Çoçuklar Duymasın yılbaşı özel bölümünü daha sonrada Huysuz’la Yılbaşı Özel programını ekranlardan sunacak. Bunun yanında gün boyunca kanalda yılbaşı eğlencesi devam edecek.

Show TV

Show TV çoçuktan al haberi adlı programla yeni yılı karşılamaya hazırlanıyor. Ünlüler formatında ekrana gelecek program için pek çok sürpriz hazırlandı. Bunun yanında gün boyunca eğlence temalı programlarla yayın devam edecek.

ATV

ATV ekranlarında yılbaşı akşamlarında Kim Milyoner Olmak İster yarışması yayınlanacak. Yılbaşına bu şekilde giren ATV daha sonrada sinema yayınlarıyla geceye devam edecek.

Beyaz TV

Son olarak Beyaz TV’ninde yılbaşına özel bir sinema gecesi hazırladığını belirtmek gerekiyor. Gün boyunca sinema ağırlıklı olarak bir yayın akışı hazırlayan kanal, bu şekilde seyircisini elde tutmaya çalışacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git