Türkiye’deki En Başarılı Dizi Oyuncuları

Türkiye’deki En Başarılı Dizi Oyuncuları
29 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 302 kez okundu.

Türk Dizileri her zaman seyirci tarafından ilgiyle karşılanmıştır, çünkü dizi sektörü Türkiye’de gelişmiştir, geri kalmış değildir.  Hatta öle ki pek çok  yabancı ülkede de Türk dizileri takip edilmektedir.

Kıvanç Tatlıtuğ : Bizim için bir gurur kaynağıdır Kıvanç Tatlıtuğ. İnanılmaz yakışıklı  görünüşü, etkileyici fiziği ve aranan oyunculuğuyla yine oyunculukta Türkiye’nin enleri arasındadır.

Engin Günaydın : Engin Günaydın’ın diğer oyunculardan yeri biraz farklıdır bana sorarsanız, çünkü oldukça farklı ve üstün yetenekli bir oyuncudur. Yaptığı her projede üstün başarılar sergileyen usta oyuncu Türk seyircisinden tam puan almıştır.

Beren Saat : Oyunculuk denilince Beren Saat’ten bahsetmemek olur mu? Mümkün değil.. Beren Saat hem o  kadar güzel hem de o kadar iyi bir oyuncudur ki sanırız yarışacağı pek kimse yoktur. Yabancı ülkelerde de çok beğenilen güzel oyuncu ülkemiz için kıvanç kaynağıdır.

Oktay Kaynarca: Türk seyircisinin artık evinden biri saydığı güzide oyunculardan biridir Oktay Kaynarca.  Pek çok projede rol almış ve hepsinin üstesinden çok güzel gelmiştir. Usta oyuncunun farklı bir sempatisi olduğu da herkesçe kabul edilir.

Gökçe Bahadır : Benim için Gökçe Bahadır’ın Türk dizi sektöründe yeri bambaşkadır. Oynadığı her rolde en ufak bir pürüz yoktur. Türk dizilerinin aranan oyuncularındandır.

 

Etiketler:

Türkiye’deki En Başarılı Dizi Oyuncuları Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Dilek dedi ki:

    Kesinlikle Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Sadi Celil Cengiz, hele o işler güçler dizisindeki rolleri yok mu 10 numara yapıyorlar.

  2. melis dedi ki:

    Beren saat cok güzelll

Sayfa başına git