Tavsiye Komedi Dizileri

Tavsiye Komedi Dizileri
28 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 318 kez okundu.

Türkler dizilerde kendini en iyi aşkta ve komedi de göstermektedirler. İkisi birlikte olunca ise yapım deyim yerindeyse tadından yenmez oluyor. Şöyle bir baktığımızda en iyi Türk komedi dizilerinden şunları konuşabiliriz:

2)Cennet Mahallesi

Romanların o rengarenk dünyası.. Cennet Mahallesi her Türk’ün izlemesi gereken dizilerden biridir, hatta ilk beşte yer alabilir. Sokak yaşamı ve o sokak ağzı o kadar beslemiştir ki kalbimizi. Birbirinden kıymetli oyuncularla baş tacı dizilerimizden biridir Cennet mahallesi.

3)Leyla İle Mecnun

Efsane Türk dizilerini sayacak olsan sanırım ki Leyla İle Mecnun çoğu insanın ilk sayacağı dizi olacaktır. Kalbimize ve gülücüklerimize çok farklı yerden dokunmuştur bu dizi, ve çok farklı şeylere de gülebilmeyi öğretmiştir.

4)Kaygısızlar

Türk komedi dizisi tavsiyesi içinde doksanların dizilerinden arıyorsanız, o zaman Kaygısızlar tam size göre olacak. Absürt komedinin aşmış bir örneği olan bu diziyle bir an bile gülmekten kendinizi alamayacaksınız.

5)Kardeş Payı

Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisinin yaptığı en iyi yapım nedir diye sorarsanız bizce Kardeş Payı’dır. Dizi yine bizi alışılmadık yerden tutar, hızlı akışı ve olağanüstü esperileriyle en başarılı Türk komedi dizileri arasındadır Kardeş Payı.

Etiketler:

Tavsiye Komedi Dizileri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Selin dedi ki:

    İşler güçleri unutmuşsunuz 1 numara komedi alanında yahşi cazibe, yalan dünya bunlar da kahkahaya boğar izleyenleri.

Sayfa başına git