Survivor 2018 Yarışmacıları Kimler Olacak?

Survivor 2018 Yarışmacıları Kimler Olacak?
24 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 194 kez okundu.

2018 yılında başlaması beklenen Survivor Gönüllüler-Allstar’da pek çok yarışmacı açıklandı. Önümüzdeki aylarda başlaması beklenen programa yarışmacı seçimleri ise henüz devam ediyor. Peki açıklandığı kadarıyla 2018 Survivor yarışmacıları kimler olacak? Cevabı yazımızda:

Sema Aydemir

Hakan Hatipoğlu

Merve Aydın

Adem Kılıççı

Sahra Işık

Nagihan Karadere

Gönüllüler:

Nevin Yanıt

Cumali Akgül

Survivor 2018 Ne Zaman Başlıyor?

Bu sene aslında Survivor tarihinde bir ilkin meydana geleceğini belirtmek gerekiyor. Zira ilk kez All-star yarışmacılar ve gönüllüler yarışmaya başlamış olacak. Daha önceki zamanlarda bu tarz bir formatın olması söz konusu değildi. İzleyicilerin yarışmacıların yanında merak ettiği diğer konu ise yarışmanın ne zaman başlayacağıydı. Açıklanan bilgilere göre Survivor 2018 10 Şubat 2018 tarihinde seyircilerle buluşmuş olacak.

Survivor İçin Çelişkili İsimler

Yukarıdaki isimlerin Survivor 2018 kadrosunda olduğu kesinleşirken bazı isimler hakkında net bir karara henüz varılmadı. O isimlerden ilki iki yılın şampiyonu olan Turabi Çamkıran. Diğeri ise genel olarak sansasyonel tarafıyla gündeme gelen Nihat Doğan. Bu isimler halk tarafından pek kabul edilen isimler olmazken, kendileri hakkında önümüzdeki zamanlarda bir karara varılacağı düşünülüyor.

Survivor Tarihinde İlk

Gönüllüler kısmına geçtiğimizde ise belkide Survivor tarihinde ilk olan bir olay yaşanmıştı. Iğdır’dan İstanbul’a kadar yürüyerek gelen Cumali Akgül, Beyaz Show vasıtasıyla Survivor yarışmacısı olma hakkını elde etmişti. Evli ve dört çoçuk babası olan Cumali son zamanlara damgasını vururken, belkide bu şekilde yarışmaya katılma hakkı kazanan ilk ve son kişi olmuştu.

Etiketler:

Survivor 2018 Yarışmacıları Kimler Olacak? Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Tuğba dedi ki:

    Normal survivor hiç zevkli olmuyor all starlar daha güzel, tanıdık isimler olunca zevkli oluyor.

Sayfa başına git