Şevkat Yerimdar’ın 10. Bölümünde Neler Oldu?

Şevkat Yerimdar’ın 10. Bölümünde Neler Oldu?
31 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 234 kez okundu.

Fox’un eğlenceli ve sevilen dizilerinden Şevkat Yerimdar’ın 10. Bölüme ait fragmanı yayınlandı. Bu akşam yayınlanacak bölümde Esin’in aklını çelmek için çabalayan Bora’nın tüm planları yıkılıyor. Şevkat’le arası pek sık olan Esin’ in kapısına bırakılan bebek ise ayrı bir muamma.

Son Bölümde Neler oldu?

Ralliyi kaybeden Bora kazayı küçük hafif sıyrıklarla atlatır. Kaza sonrasında Esin’le yakınlaşma planları kuran Bora’nın işi yolunda gitmektedir. Fakat, Esin’in kapısına bırakılan beşikteki bebek Esin ile Şevkat’in arasını daha da yakınlaştırarak aradaki buzları eritir. Bu da Bora’nın oldukça sinirlerini bozar. Şevkat tesadüf sonucu hırsızların peşine düşüp izleri kovalar. Bora ile Şevkat burun buruna gelmek üzeredirler.

Son Bölümde Ne Oldu?

Kapısına bırakılan bebeğe annesiymiş gibi sahiplenen Esin’ e Şevkat destek çıkıyor. Anne babası gibi davranan Esin ve Şevkat bu bebek sayesinde daha da yakınlaşır. Bebek sesini duyması üzerine Esin ile Şevkat’in kapısına dayanan polisler bebeğin anne ve babasını bulma peşindeler. Peki ya Şevkat ve Esin bu işin nasıl üstesinden gelip başarıyla kurtulacak dersiniz?

Şevkat Yerimdar her Cuma Fox Tv ekranlarında sevenleriyle buluşacak.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git