Ölmeden Önce Görmeniz Gereken 5 Korku Filmi

Ölmeden Önce Görmeniz Gereken 5 Korku Filmi
15 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 308 kez okundu.

Korku türü pek çok kitlenin ilgiyle takip ettiği türlerin başında geliyor. Geniş bir kitle tarafından sevilen bu filmlere her geçen gün yenileri ekleniyor. Ama onlar arasında bazı filmler var ki, bu türe tutkunların mutlaka görmesi gerekiyor. İşte bize göre mutlaka görmeniz gereken korku filmi tavsiyeleri

The Omen- (Kehanet)

Korku filmi fanatiklerinin bayıldığı bir filmle karşı karşıyayız. Özellikle bu türün takipçileri The Omen filmini oldukça beğeneceklerdir. Korku filmi önerisi arayanlar için en kaliteli seri filmlerden biridir. The Omen’ ın konusuna geldiğimizde ise, şeytanın oğlunun dünyaya egemen olma hikayesini görüyoruz. Özellikle kült filmler arasında sayılan bu film kendinden sonra gelen pek çok filme de ilham kaynağı olmuştur. 1976 yapımlı film ABD yapımlı olup 3 ayrı seriden oluşur.

TheOthers –( Diğerleri)

Türkiye’ de ‘’Diğerleri’’ adıyla yayınlanmış bu film Nicole Kidman’ ın ilk korku filmi projesidir. Özellikle filmi izleyenler oldukça iyi bir oyunculuk ve kurgu görecekler. Sürpriz sona sahip olan filmlerden hoşlananlar için The Others iyi bir seçim olacaktır.

FrittVilt –( Şeytanın Oteli)

Her insan farklı tür korku filmlerinden hoşlanır. Kimilerinin sevdiği tarz doğaüstü konuları edinen filmler olurken, kimileri katil ve kurban temalı filmleri sever. İşte ”Şeytanın oteli” tam da bu tarzı sevenleri memnun edecek bir filmdir. Şeytanın Oteli 2006 Norveç yapımlı bir film. 3 ayrı filmden oluşuyor bu seri. Özellikle seri filmlerinde devam filmlerinin iyi olmadığını grafik olarak düşüşte olduğunu biliriz. Ama bu seri 3 ayrı mükemmel filmden oluşuyor.

Don’tBreathe- (Asla nefes alma)

2016 yapımlı film oldukça beğeni toplayan filmlerden biri. Filmin hikayesine kısaca göz atarsak: gençlerin bir kör adamın evine hırsızlık yapmasını anlatıyor. Ama işler pek de umdukları gibi gitmeyecektir. Dont Breathe mutlaka görülmesi gereken korku filmleri arasındadır.

Etiketler:

Ölmeden Önce Görmeniz Gereken 5 Korku Filmi Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Selvi dedi ki:

    The others filmi çok güzel, izlemenizi tavsiye ederim, gece ve yalnızken izleyin bu tür filmleri 🙂

Sayfa başına git