Olay Dizi: Fi

Olay Dizi: Fi
9 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 278 kez okundu.

Sıkı tutunun dizi sektörünün klişelerini yıkacak bir dizi geliyor dediler, geldi. Fi dizisi tüm merakları hak ediyor. Azra Kohen’in uzun zaman boyunca çok satan roman üçlemesi olan Fi-Çi-Pi’den uyarlama olan dizinin, dizi dünyasına farklı bakış açıları kattığı kesin.

Dizinin Çok Konuşulanları

Fi dizisi efsane sahneleri haftalarca haber sitelerinde dolanmıştır. Diğer dizilere göre , Fi oldukça yoğun sevişme ve öpüşme sahnesi içermektedir. Bu seyirciyi bir bakıma rahatsız etmektedir. Seyircinin en çok yakındığı durum bu sahnelerin yoğunluğudur.

İnternet Dizisi Olarak Fi

Dizinin tüm bölümleri yalnızca internette yayımlanmaktadır, bu bir bakıma risktir bir bakıma ise avantaj. Böyle bir kadroyla dizi en ücra kanalda bile olsa seyredileceği için risk olarak görülmeyebilir fakat ciddi bir seyirci kitlesinin de ulaşamayacağını göz önünde bulundurmak risktir. Alışılmadık senaryo , sahne ve diyaloglarıyla her Fi son bölüm seyircilere unutulmayacak şeyler yaşatmaya devam ediyor. Bir diziye başlamak istiyorsanız ve kısa soluklu bir yapım arıyorsanız, bu diziyi tercih edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git