Kısmetse Olur Dizi Oluyor!

Kısmetse Olur Dizi Oluyor!
30 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 224 kez okundu.

Kanal D’de yayınlanan Seda Akgül’ün sunuculuğunu yaptığı Kısmetse Olur evi yarışmacıları bu sefer dizide oynayacak. Daha önce ağır eleştiriler sonucu televizyonlardan kaldırılarak internete taşındı. Böylelikle sadece internet üzerinden izlenebilir duruma geldi. Ancak şimdi de televizyon dizisi olarak ekranlarımıza gelecek. Programda adından çokça söz ettiren isimler dizinin oyuncusu olarak yer alacak.

Kanal D’nin iç yapımları olarak yer alacağı öngörülüyor. Dizinin çekimlerine 14 Temmuz’da başlanmış bile. Dizide sosyal medya yazışmaları ortaya çıkan ve yarışmaya damga vuran Arda Turan ile Cansel Çördük de dizide yer alacağı biliniyor. Dizi çekimlerinde herkes kendini oynayacak. Nasıl bir dizi olacağı henüz bilinmese de her gün ekranlara geleceği biliniyor.

Daha önce Kısmetse Olur senaryo yazılıp onu oynuyorlar gibisinden söylentiler dolanıyordu. Ancak dizi haline çevrilmesi ile bu iddiaların gerçek dışı olduğu ortaya çıktı ve söylentiler çürütüldü.

İlk kez böyle bir durum olacağından, yarışmacıların diziyi taşıyıp taşıyamayacağı merak konusu. Biraz kurgu eklenerek ekranlara gelmesi şaşkınlık yaratsa da şimdiden birçok kişinin dikkatini çekti bile. Gelen şok bir itiraf olarak yer alan bilgiye göre Nur Cimilli’nin gerçek doğumu dizi çekimlerine de yansıtıp ekranlara taşıyacağı söyleniyor.

Dizi Production House tarafından desteklenip 2017 2018 sezonunda ekranlarda yer alacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git