Kim Demiş Türkler İyi Dizi Yapamaz Diye

Kim Demiş Türkler İyi Dizi Yapamaz Diye
28 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 275 kez okundu.

Şunu artık bir geçelim artık, Türkler iyi dizi yapamıyor demesin hiç kimse . Türk yapımcılar gayet güzel diziler yapıyor yalnızca farklı tarzları sektörde zor görüyoruz. Aslına bakarsanız Arap ve doğu dünyası bizi dizilerimizle tanıyor. Arşivde pek çok dizi var fakat Türk dizilerinden tavsiye olarak bizi gururlandıran şu dizileri sıralayabiliriz.

2)GÖNÜLÇELEN

Gönülçelen’in başarılı Türk dizilerinde çok ayrı bir rolü olduğunu düşünüyoruz. Dizinin yormayan senaryosu sizleri  hüzünlü bir aşk hikayesinin tam ortasında bırakıveriyor.

3) LEYLA İLE MECNUN

Leyla İle Mecnun Türk seyircisinin asla unutmayacağı yapımlardandır. Dizinin absürtlüğünün acayip çekici bir yanı vardır. Bir tek Türk dizisi izleyecekseniz oda Leyla ile Mecnun olsun deriz.

4)ADANALI

Rap sanatçısı Ceza’nın tanındığı ve olağanüstü müzikler yaptığı dizi insanı bir gerilim ve heyecan topuna döndürüyor. Dizinin çok sağlam oyuncuları ve oyunculukları var. Bize kalırsa en iyi Türk dizilerinde daima hatırı sayılır yeri var.

5)AŞK-I MEMNU

türk dizileri

İşte yurt dışının bizi tanıdığı dizilerden biri. Aşkı Memnu hakkında biz ne diyebiliriz ki.. Muhakkak izlenmesi gereken bir dizi.

6)DOKTORLAR

Evet geçtiğimiz yaza kadar bizi televizyona neredeyse günde altı saat bağlı kılan ama bir o kadarda söylendiğimiz o meşhur dizi.. İnsanları neredeyse doktor olmaya teşvik eden bu uyarlama dizi yine unutulmayanlar arasındadır.

7)GÖRÜNEN ADAM

Leyla ile Mecnun izleyicilerini sevindiren bir dizi geldi.. Herkes Onur Ünlü’den bir dizi bekliyordu ve youtube dizisi ile mükemmel bir dönüş yaptı şair, şiddetle izleyin deriz şiddetle!.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git