Hangi Dizi Nerede Çekiliyor?

Hangi Dizi Nerede Çekiliyor?
11 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 234 kez okundu.

Hangi Dizi Nerede Çekiliyor?

Milyonlarca insanın severek takip ettiği dizilerin nerede çekildiği izleyiciler tarafından merak edilen konulardan biri durumundadır. Özellikle günümüzün en popüler dizilerinin nerede çekildiğini merak ediyorsanız, yazımızı okumanız yeterli.

Ufak Tefek Cinayetler

Star TV’nin en çok konuşulan dizilerinden biri olan Ufak Tefek Cinayetler Zekeriyaköy’de çekiliyor. Aynı zamanda dizinin bazı bölümleride Kemer Country’de çekiliyor.

Cesur ve Güzel

Cesur ve Güzel dizisinin çekildiği yer ise Polonezköy’de yer alıyor. Burası 54 dönümlük bir arazinin üzerine kurulan bir çiftliktir. Dizinin çekiminden önce bu çiftliğin yeniden düzenlenmesine karar verilmiş. Bu şekilde günümüzdeki formunu alan çiftlik şuanda dizide Simavi Ailesinin evi.

Anne Nerede Çekiliyor?

Anne dizisinin çekimleri İstanbul’un farklı semtlerinde yapılıyor. Dizi için en çok bulunulan yer ise Beykoz olarak dikkat çekiyor. Bunun yanında Bandırma gibi farklı yerlerde de dizinin çekimlerinin yapıldığını belirtmek gerekiyor.

Diriliş Ertuğrul Nerede Çekiliyor?

Beykoz bölgesinde oldukça geniş bir set alanına sahip olan Diriliş Ertuğrul, genel olarak buradan çekiliyor. Bunun yanında savaş sahnelerinin farklı semtlerde kurulmuş olan setlerde geçtiğinide belirtmek gerekiyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git