Çocuklar Duymasın’da Büyük Değişiklik!

Çocuklar Duymasın’da Büyük Değişiklik!
4 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 349 kez okundu.

Uzun zamandır başlanması beklenen sevilen dizi Çocuklar Duymasın geçtiğimiz hafta Pazar günü ekranlara gelmişti. Dizide eski sevilen fenomen karakterlerin yanı sıra yeni karakterler de yer almaya başladı. Dizide hizmetçi Emine rolünü üstlenen usta oyuncu Melek Şahin, artık iki rolü birden oynayacak.

Hizmetçi Emine rolüyle tanıdığımız usta oyuncu Melek Şahin, yeni alacağı roller ile hizmetçi Emine rolünün yanı sıra Emine’ nin kardeşi olan ve nefes terapistliği yapan Oksijen Hayriye rolünü de üstlenecek. Sevilen oyuncu yeni karakteri Oksijen Hayriye ve eski hizmetçi Emine karakteriyle bu Pazar ekranlarda yerini alacak.

30 Temmuz Pazar günü 20.00’da sevenlerini televizyon başına geçirecek. Pazar günü yayınlanacak olan yeni bölümde dilini arı sokan Haluk’un (Tamer Karadağlı ) imdat çığlıklarına, nefes terapistliği görevini yapan ve Emine’nin kardeşi olan yeni karakter Oksijen Hayriye (Melek  Şahin ) koşarak ilk müdahaleyi yapacak.

Çocuklar Duymasın dizisi yeni bölümleriyle her Pazar günü Kanal D’ de sevenleriyle buluşacak.

Çocuklar Duymasın’da Büyük Değişiklik! Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Tuğçe dedi ki:

    Bu dizi sıktı artık kaçıncı kez oynuyor 🙂 İlk başlardaki tadı yok kesinlikle. Dizide en güzel rolü haluk yapıyor, bir de selami vardı iyi yapan tabi ilk zamanlar.

Sayfa başına git