Börü Dizisi Çok Yakında !

Börü Dizisi Çok Yakında !
1 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 226 kez okundu.

Star TV yeni yayın döneminde çok çok iddialı bir polisiye dizi ile birlikte geliyor. 34-50 Polis telsiz koduna sahip BÖRÜ timinin hikayesini anlatan bir Polis Özel Harekât dizisi olması planlanıyor. Dizinin fragmanı bile şimdiden büyük yankı uyandırdı.

Börü geçtiğimiz zamanlarda İsimsizler, Savaşçı, Söz ‘e büyük bir rakip olarak geliyor. Çekimlerine de büyük emek verilen dizi, sinema kalitesinde çekimleriyle izleyicilerini büyüleyecek. Oyuncularının 3 aylık yoğun bir kamp eğitimi ardından çekimlere başladığı biliniyor. Ayrıca dizide Dağ oyuncularından bazı yüzler görmek de mümkün olacak. Dizi için 10 aylık bir süreç boyunca araştırmalar yapılmış, gerçek mekanlar, gerçek silahlar kullanılmış ve gerçek eğitimler kullanılarak kaliteli bir dizi hazırlanmış. Hatta öyle ki gerçek özel harekât üyeleri ve düşmanlara karşı cesurca savaşan deneyimli kişiler de bu dizide yer alacak.

Sinema filmini andırmayacak görüntü kalitesiyle hazırlanan dizinin final tarihi bile şimdiden belirlendi. Börü 6 filmi bölümleri tamamlandıktan sonra 2018 yılının Sonbaharında beyaz perdeye taşınarak sinemalarda yerini alacak.  Sonbaharda yayınlanması planlanırken Börü dizisi oyuncuları arasında ise Kerem Bürsin gibi isimler ön plana çıkıyor.

Dağ filmindeki gibi yakın zaman içerisinde tarihe damgasını vurmuş olayları ve ülkemizde yaşanan terörle mücadeleyi detaylarıyla izleyicilerine sunmayı planlıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git