Bayramda TV’de Neler Var?

Bayramda TV’de Neler Var?
31 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 252 kez okundu.

Bayramda TV kanallarının rengarenk bir hal aldığını bilmeyen yoktur. İşte bayramda ne izlesem hangi kanalda ne var diyenlere, kanalların yayınları:

Star:

Star TV bayram yayın akışı içinde Çarkıfelek’le dikkat çekiyor. Bunun yanında ilgi çekici yabancı sinema filmleriyle de, izleyici toplamaya çalışacak.

                   Çarkıfelek 1 Eylül Akşamı Bayram özel bölümüyle Star Tv’de olacak.

Show:

Eğlenmek isteyenlerin adresi olacak Show TV, bu bayramı da boş geçirmemek için elinden geleni yapmış. Milyonların en sevdiği programlardan biri olan Güldür Güldür Show’u izleyebilir, Hırsız Var ve Hükümet Kadın filmlerini de bayramda tv akışı içinde görebilirsiniz.

ATV:

Atv’de bu bayramda şansını dizi ve filmlerden yana kullanacak kanallardan biri olacak. Kanatsız kuşları izleyebilir, Seni Seven Ölsün filmini takip etmeyi seçebilirsiniz. Bunun yanında 30 Ağustos’ta Son Mektup filminin de yine Atv’de yayınlanacağını bildirmek gerekir.

TV8:

Türkiye’nin eğlence kanalı olarak yayın hayatına başlayan TV8, bu bayramda bu iddiasını koruyacak bir yayın akışı oluşturmuş durumda. Buna göre İnsanlar Alemi, Son Umut, Güldür Güldür gibi yapımlar burada izlenebilecek. Aynı zamanda Ukrayna-Türkiye maçı hangi kanalda diye soranların da uğraması gereken yerin TV8 olduğunu belirtmemiz gerekiyor.

TRT1:

Bunun yanında TRT1 bayramda Diriliş Ertuğrul, Sıra Sende Türkiye ve Altın Petek gibi yapımlarla karşımıza çıkacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git