2017’de En Çok Reyting Alan Diziler

2017’de En Çok Reyting Alan Diziler
10 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 384 kez okundu.

Sanatta başarıyı alkışa endeksli olarak ölçmek tabi ki çok yanlıştır fakat başarıyı alkıştan bağımsız tutmak da bir o kadar yanlıştır çünkü günümüz dünyası biraz gösteri dünyasıdır. İnsan yaşamının lokomotiflerinden birisi artık diziler olmuştur diyebiliriz.

Savaşçı : Seyircileri Fox tv ekranlarına kilitleyen dizi limon film/ Hayri aslan tarafından yapılmaktadır. Daha önce seyircinin beğenisini Dağ 1 ve Dağ 2 filmleriyle kazanan oyuncular bu dizide de oyunculuklarıyla büyülüyor ve seyirciyi ekrana kilitliyor. 2017 reyting sıralamasında önemli yeri olan Savaşçı dizisi başarıyla yayın hayatını sürdürüyor.

Survivor: Halkımız heyecanı oyunu hırsı ve tabi ki Acun’u seven bir halk . Yıllardır olduğu gibi 2017’de de reytinglerde üst sıralardaki yerini koruyor.

Kalbimdeki Deniz : Sevilen oyuncularıyla Fox ekranlarında seyirciyle buluşan dizi birkaç haftadır 2017 reytinglerinde önemli bir yer edinmiş durumdadır.

İçerde : Üzerine çokça konuşulan yazılan hatta şaka yapılan diziyi bilmeyen yoktur ki zaten o yüzden reytinglerde deyim yerindeyse ezip geçiyor rakiplerini..Birbirinden yakışıklı ve güzel oyuncuları için mi desek, farklı senaryosu için mi desek bilemiyoruz ama şunu biliyoruz ki kaliteli yapım kaliteli oyunculuklar kendisini seyrettiriyor.

Vatanım Sensin: Uzun zamandır adından söz ettiren Vatanım Sensin, her hafta kırdığı reyting rekorlarıyla reyting şampiyonu diziler arasında sayılıyor. Perşembe günlerinin en çok izlenen yapımlarından biri olan dizi, Survivorla olan kapışmasıyla biliniyor.

Diriliş Ertuğrul: Çarşamba gecelerinin zirvedeki ismi olarak bilinen Diriliş Ertuğrul, hem total hemde ab gruplarında birinciliği kimselere kaptırmıyor. Dizi son yayınlanan bölümüyle totalde 32.75’lik bir izlenme yakalayarak ulaşılması zor bir rekora imzasını atmıştır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git