2017 Yapımı Tavsiye Diziler

2017 Yapımı Tavsiye Diziler
25 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 242 kez okundu.

Türklerin iyi dizi yapmadığına dair söylemler hep olmuştur. Biz bunu baştan kabullenmiyoruz hele ki 2017 gibi Türk dizilerinde devrim denilebilecek dizilerin olduğu bir senede kimse Türk yapımcıları iyi dizi yapamıyor demesin , zira şu diziler müsaade etmeyecektir ;

2)Fİ

2017 de çıkan Türk dizilerinde belki de en çok ses getiren üzerine en çok yazılıp çizilen dizi şüphesiz Fi’dir. Azra Kohen’in yazdığı üç kitaptan oluşan seri inanılmaz detaylar içermektedir. Dizi yine internet dizisi olarak Türk dizilerinde ilke imza atmıştır. Oldukça geniş seyirci kitlesine sahip diziye siz de bir bakın deriz.

3)GÖRÜNEN ADAM

Leyla İle Mecnun seyircilerine müjde olarak gelen dizi bence Türk yapımcılarının da yaptığı en iyi Türk dizilerindendir. Dizi de Leyla İle Mecnun’dan da alıştığımız üzere absürtlükler oldukça sıktır, hatta bu dizi baştan aşağı absürttür desek yanılmış olmayız. 2017  Türk dizilerinde  özgünlüğünü koruyan bu dizi Onur Ünlü’yü yine çok takdir ettirecek bir dizidir.

4)SÖZ

Türk halkının geçirdiği zor zamanlardan sonra sanırız ki bize Söz dizisi ilaç gibi gelmiştir. Oyuncular üstün başarılarıyla gerçekliği çok güzel yansıtmaktadırlar. Dizide önemli nokta ise beraberlik duygusu çok içten verilmektedir.

5)SAHİPLİ

İlk korku dizilerinden biri  olma özelliği taşıyan Sahipli dizisi, 2017 tavsiye diziler arasında önerdiğimiz başka dizilerden biridir. Ünlü yönetmen Alper Mestçi tarafından yönetilen bu dizi, iki aşığın etrafında başlayacak olan ürpertici hikayelere dayanıyor. Her bölümde gerilimin dozu artarken, hikaye korku türünde alışılmadık şeyler ortaya çıkarıyor.

6)İSTANBULLU GELİN

Başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver’in paylaştığı dizi, 2017 yılının iddaalı yapımlarından biri olup çıkmıştır. Bu sürükleyici romantik macerayı izlemeye başlamadıysanız ve bir dizi arıyorsanız, önerimizdir.

7)MASUM 

Son olarak günümüzün en popüler dizilerinden biri haline gelen Masum, samimi ve sıcak bir dizi arayanların tercihi olabilir. 1 saatlik bölümlerden oluşan dizi, 8 bölümlük bir dizi projesi olarak hayata geçirilmiştir.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git